EWF
EWF
EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EWF


 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 #5. Morrisson vs. Edge

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Ray Rage
Admin
Ray Rage


Number of posts : 160
Join date : 27.12.10
Age : 27
Dzīvesvieta : Kuldīga

#5. Morrisson vs. Edge Empty
PostTēma: #5. Morrisson vs. Edge   #5. Morrisson vs. Edge EmptyPirmdiena 24 Janvāris 2011, 10:09

Katram 2 posti neskaitot entrance. Postu garums līdz 200 vārdiem. Secība: Morrison, Edge
Atpakaļ uz augšu Go down
https://extremewrestling.forumlv.com
Psyho

Psyho


Number of posts : 16
Join date : 28.12.10

#5. Morrisson vs. Edge Empty
PostTēma: Re: #5. Morrisson vs. Edge   #5. Morrisson vs. Edge EmptyTrešdiena 26 Janvāris 2011, 06:33



Sāk mirdzēt gaismas, un iznāk Džons Morrisons ietērpies Brūnā kažokā un melnās biksēs ar brūniem rakstiem. John Morrison apstājas un palēlinājumā vēzē kreiso roku un pēkšņi paceļ labo roku. Aiz Morrisona aiziet dzirksteles jeb entrance ugunis. John Morrison turpina lēnām iet uz ringu!

Roberts:No Los Andželesas, Kalifornijas, 1.85 M garš un 101kg smags, Džons Morrisons!

Cole:Es domāju ,ka Džonam ir spoža nākotne šajā kompānijā!

Pa to laiku Džons jau ir uz ringa uzkāpj uz ringa stūra un izdara entance kustību ar rokām.
Džons Morrisons rāda lai viņam padod mikrofonu. Džona entrance ir beidzies un tagad Džons gaida ,kad arēna apklusīs!

Cole: Izskatās ,ka Džons ir iznācis ,lai kautko pateiktu!


Džons sāk savu runu: Kurš ir labākis resleris šajā kompānijā? Es! Es sen jau zināju ,ka būšu labākis resleris pasaulē!

Cole: Es tā nedomāju!


Džons turpina: Kāpēc? Jo esmu nepārspējams visās jomās, man ir labākā presīte, un labākis finishers: Starship Pain! Varu vel daudz pieminēt, bet es brīdinu! Ja kāds domā citādi ,tad lai nāk ārā! Tulīt pat! Jo es esmu labākais, un es esmu nepārspējams!


Cole: Nu ,kas tas par sviestu? Atnākiet ,kāds lūdzu un aizlīmējiet viņam muti! Es to ciest nevaru! Cik stulbam jābūt ,lai domātu ,ka ir labākais. Vai tas ir normāli?


Pēdējo reizi labojis Psyho Trešdiena 26 Janvāris 2011, 07:02; labots 3 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
bruniic

bruniic


Number of posts : 5
Join date : 09.01.11

#5. Morrisson vs. Edge Empty
PostTēma: Re: #5. Morrisson vs. Edge   #5. Morrisson vs. Edge EmptyTrešdiena 26 Janvāris 2011, 06:59


J. Roberts: No Toronto, Kanādas, 196 centimetrus garais un 109 kilogramus

Rampas sākumā sāk pūsties dūmi un no iznāk Edge. Viņam mugurā ir melnas wrestling bikses ar viņa logo.
M. Cole: Beidzot kāds apklusinās to nejēgu.
Edge nonāk līdz rampas vidusdaļai un paceļ rokas izstiepjot rādītājpirkstus un mazos pirkstiņus un aiz viņa izšaujas daudzkrāsainas raķetes. Edge iekapj ringā un aplūdz kādam ringa darbiniekam mikrafonu
Edge: Tā tad tu, Džon, esi labākais wrestleris šijā kompānijā?
J. Morrison: Tieši tā un vai tev ir kaut kas iebilstams?
Edge: Ermmm... Ir gan! TU vari brūķēt muti cik vien tu gribi, bet tavi vārdi neko nenozīmē. Pierādi kas tu patiešām esi un cīnies ar mani.
Abi wrestleri ir gatavi mačam un tiesnesis viņu iedzen savos attiecīgajos stūros.
Atpakaļ uz augšu Go down
Psyho

Psyho


Number of posts : 16
Join date : 28.12.10

#5. Morrisson vs. Edge Empty
PostTēma: Re: #5. Morrisson vs. Edge   #5. Morrisson vs. Edge EmptyCeturtdiena 27 Janvāris 2011, 06:02

Mačs ir sācies.Abi resleri lēnām virzās pa apli, bet nepajiet ne 10sek ,kad Morrisons metas virsū Edge, Morrisons taisa Punch pa Edge galvu, bet Edge izdodas nobloķēt, un uzsist pretsitienu!Edge uztaisa 4 punch pa Morrisona galvu, un Aizgrūž Morrisonu uz Rope pusi, un negaidot Morrisons taisa Springboard Roundhouse Kick, tachu Edge izvairās, bet par nelaimi Edge, Morrisons nokrīt uz kājām, un negaidīti uztaisa Drop Kick, un Edge izkrīt no ringa, jo bija pie ropiem.

Cole: Ouch, turies Edge!

Morrisons izkāpj no ringa, pieceļ kājās Edge un grūž viņu pret ringa stabu, bet Edge pie paša staba apstājas, Morrisons skrien virsū Edge, bet Edge negaidot uztaisa Big Boot, tieshi pa Morrisona galvu! Morrisons ir uz zemes, uzsēžas uz Morrisona un sāk taisīt Punch! Edge 4 reizes ar abām rokām uztaisa Punch pa Morrisona galvu.Edge pieceļas un ar kāju sāk spārdīt morrisona, Edge 5x uztaisa kick pa Džona galvu! Edge pieceļ Morrisonu un grūž viņu pret apmali, aiz kuras ir skatītāji!

Cole: Iespaidīgi, mums vajag redzēt atkārtojumu!

Morrisons guļ uz zemes, Edge viņu pieceļ un iegrūž ringā. Morrisons sāk celties, bet Edge uztaisa Edge O Matic, Morrisons ir uz zemes, Edge uzkāpj uz ringa stūra un uztaisa savu taunt, Edge veljoprojām ir uz ringa stūra. Un Edge...
Atpakaļ uz augšu Go down
bruniic

bruniic


Number of posts : 5
Join date : 09.01.11

#5. Morrisson vs. Edge Empty
PostTēma: Re: #5. Morrisson vs. Edge   #5. Morrisson vs. Edge EmptyCeturtdiena 27 Janvāris 2011, 08:06

Morrisons ir piecēlies kājās, bet pēkšņi Edge lec nost no ringa stūra un notriec Džonu zemē ar Flying Spear
Cole: Vintege, Edge!
Edge izskatās arī pats ir stirpi atsitis galvu pret barjeru un tagad guļ saķēris galvu. Tiesnesis jau ir ticis līdz 4 un gaida kamēr abi cīkstoņi iekāps ringā. Morrisons lēnām ceļas kājās turoties pie barikādes, bet Edge joprojām guļ saķēris galvu.
Lawler: Edge varētu būt savainots pēc tā nelāgā kritiena.
Cole: Tāda ir ekstrēmo paņēmienu cena.

Morrisons iekāpj ringā, bet no aizkulisēm izskrien mediķu un tiesnešu komanda kura aprauga Edge stāvokli. Viņi ir pienākuši pie Edge, bet Morrisons atkal izkāpj no ringa un raida spēcīgu spērienu pa Edge galvu. Džons pieceļ Edge un ievlek viņu atpakaļ ringā. Džons pieceļ Edge kājās un izpilda Moonlight Drive
Cole: Ar to arī viss varētu beigties.
Lawler: Bet izskatās ka Morrisons nedodas pina mēģinājumā.

Morrisons pievelk Edge pie ringa stūra un gatavojas Starship Pain, bet Edge paspēj uzkrist uz virvēm un nogāzt Džonu zemē. Abi cīkstoņi guļ zemē un nekustas. Edge ir saķēris galvu, bet Džons vēderu. Morrisons tomēr sāk lēnām celties kājās turoties pie virvēm kamēr Edge rāpo uz otru ringa galu. Edge ir atslējies pret ringa stūri un mēģina atvilkt elpu. Viņam virsū dodas Morisons un nospiež viņu zemē ar pāris spērieniem pa vidukli.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ray Rage
Admin
Ray Rage


Number of posts : 160
Join date : 27.12.10
Age : 27
Dzīvesvieta : Kuldīga

#5. Morrisson vs. Edge Empty
PostTēma: Re: #5. Morrisson vs. Edge   #5. Morrisson vs. Edge EmptyOtrdiena 09 Augusts 2011, 06:27

Morisons turpina nežēlīgi spārdīt Edge līdz tiesnesis viņu atgrūž nost. Morrisons mazliet atkāpjas un atvelk elpu. Džons ieskrienas un ar virvju palīdzību izpilda Corner Dropkick. Morrisons izpilda savu tauntu un pūlis sāk būjināt un chantot Edge vārdu.

Lawler: Mūsu skatītājiem tik tiešām nepatīk jaunais Morrisons.

Cole: Džons ar savu attieksmi viņus nostādīja pret sevi.


Morrisons saķer Edge galvu Headlock, bet Edge cīnas pretī sitot Džonam pa vēderu. Morrisons beidzot atlaiž savu tvērienu un saķer vēderu. Edge izpilda ātru Snap DDT. Abi wrestleri guļ zemē. Edge pieceļas pirmais un sit pa Džona muguru kurš turoties pie virvēm mēģina piecelties. Edge saķer Morrisonu aiz kakla un izpilda Edge–O–Matic. Edge sāk pinnot Morrisonu

1...

2...

Džons izkicko


Edge saķer Morrisona galvu un izpilda Neck Snap. Džons paliek sēdot un Edge ieskrienoties pret virvēm izpilda Big Boot. Edge atkal meģina pinnot Morrisonu.

1...

2...

Morrisons atkal izkicko
Atpakaļ uz augšu Go down
https://extremewrestling.forumlv.com
Ray Rage
Admin
Ray Rage


Number of posts : 160
Join date : 27.12.10
Age : 27
Dzīvesvieta : Kuldīga

#5. Morrisson vs. Edge Empty
PostTēma: Re: #5. Morrisson vs. Edge   #5. Morrisson vs. Edge EmptyOtrdiena 09 Augusts 2011, 08:25

Edge izskatās noskaities. Edge nostājas stūrī un un atgaluž savus matus. Pūlis chanto: Spear, Spear, Spear, Spear. Morrisons lēni ceļas kājās

Cole: Morrisons tūlīt saņems to ko viņš ir pelnījis par izrunāsanos

Edge ir skrējienā un izpilda Spear, bet Morrisons pēdējā mirklī pamūk malā un Edge ieskrien turnebucle stabā ar plecu. Morrisons saķer Edge bikses un izpilda Roll-Up.

1...
2...
Edge izkicko


Edge guļ tuvu stūrim un Morrisons gatavojas Starship Pain. Morrisons atsperas pret virvēm un sagriežas un uzlec tieši uz Edge paceltajiem ceļiem. Abi wrestleri atkal ir uz paklāja sāpēs. Edge ir piecēlies un ir atgūlies pret virvēm. Morrisons ceļas kājās turoties pie virvēm. Edge saķer Morrisonu no muguras un izpilda Reversed DDT.Edge atkal mēģina pinnot Džonu.

1...
2...
Tiesnesis ierauga Džona kāju zem virves un pārtrauc skaitu


Edge pieceļas kājās un sāk Stomp'ot visu Morrisona ķermeni. Edge pieceļ Džonu un iemet viņu virvēs. Džonam nākot atpakaļ Edge izpilda Big Boot.

Cole: Džons sāk saņemt to ko viņš ir pelnījis par izrunāšanos.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://extremewrestling.forumlv.com
Sponsored content





#5. Morrisson vs. Edge Empty
PostTēma: Re: #5. Morrisson vs. Edge   #5. Morrisson vs. Edge Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
#5. Morrisson vs. Edge
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
EWF :: E-Federācija :: Iknedēļas šovs :: Šīs nedēļas šovs-
Pāriet uz: