EWF
EWF
EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EWF


 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Mača paraugs

Go down 
AutorsZiņojums
Ray Rage
Admin
Ray Rage


Number of posts : 160
Join date : 27.12.10
Age : 26
Dzīvesvieta : Kuldīga

Mača paraugs Empty
PostTēma: Mača paraugs   Mača paraugs EmptyCeturtdiena 20 Janvāris 2011, 05:50

Parasts mačs ar 200 vārdu limitu. Katram 2posti+Enterance


--------------------------------------------------1. rakstītājs-----------------------------------------------------------------Pa visu arēnu sāk mirguļot gaismas, lielākoties tās ir baltas un dzeltanas.

Micheal Cole: Un šis ir viens no jauniņajiem. Viņš ir jauns, arogants un pašpārliecināts, un es tiešām gribu redzēt viņa spējas ringā.

Justin Roberts: No Holivudas, Floridā, 1.83m garais un 100kg smagais, Dooolphs Ziggleers.

Visi fani ir piecēlušies kājās lai būtu pirmie, kas ierauga šo jauno cīkstoni. Un ilgi nav jāgaida, uz ieejas rampas viņš iznāk ar pārliecinātu skatienu. Dolphs iziet nedaudz uz priekšu un apstājas pārskatot arēnu. Aiz viņa izšaujas pirotehnika.

JL: Izskatās, ka viņu nemaz neuztrauc viņa pretinieks.

Micheal Cole: Tā ir pašpārliecinātība, Jerry.

Pa to laiku Zigglers jau ir ticis līdz ringam. Viņš nesteidzoties uzkāpj pa trepēm atskatoties atpakaļ un uz priekšējo rindu kliegdams: ‘’ Es esmu labāks par jums visiem!’’ Kamera ir pievilkta pie Zigglera sejas, pār kuru ir liels smaids. Viņš iekāpj ringā un uzkāpj ringa stūrī uz virvēm. Dolphs ar abu roku rādītāj pirkstiem rāda uz sevi pārlaižot skatienu arēnai, no kreisās uz labo pusi, līdz nonāk līdz komentētājiem. Viņš apstājas un skatās tieši uz Jerry Lawler. Pēc pāris sekunžu acu kontakta Dolphs tikai kaut ko skaļi uzbļauj uz Jerrija.

JL: Viņš tiešām domā, ka ir labāks kā visi pārējie? Gribu redzēt, kā viņš to pierādīs ringā pret Christan.

Dolphs atspiežas pret virvēm komentētāju pusē un skatās uz ieejas vietu gaidot savu pretinieku.


--------------------------------------------------2. rakstītājs-----------------------------------------------------------------Arēnā sāk mirgot dzeltenas gaismas

Cole: Mēs redzam ka arī Kristians ir atgriezies No Limits un viņš ir gatavs jaunam sākumam

Kristians ir iznācis savā T-Kreklā un garajās melnās biksēs ar viņa logo.Viņš pieliek roku pie pieres un meklē savus fanus

Roberts: No Toronto, Kanādas, 103kg smagais un 185cm garais Kristiansss!!!

Kamēr Kristians dodas uz ringu pūlis viņam velta skaļas ovacijas.

Lawler: Kristians ir gatavs doties cīņā pret šo jauno un talantīgo cīkstoni

Kristians jau ir iekāpis un uzkapj uz ringa stūra. Viņš atkal izpilda savu tauntu un meklē tā sauktos savus Peeps. Viņš novelk kreklu un iemet to skatītājos. Mazais puika kas to noķēra izskatās laimīgs par jauniegūto suvenīru. Kristians uzkāpj uz pretējā ringa stūra un meklē savus Peeps arēnas otrā galā. Nenokāpjot no stūra viņš arī apskata savu pretienieku. Kristians nokāpj no ringa stūra, bet neatrauj savu skatienu no Zigglera.

Cole: Kristians izksatās ļoti koncentrējies un gatavs mačam.

Arī Zigglers iekāpj ringā un tiesnesis gatavojas sākts maču.


--------------------------------------------------1. rakstītājs-----------------------------------------------------------------


Mača tiesnesis Earls Hebners ar rokām norāda abiem doties uz savu ringa stūri.
Earls ar rokas signālu zvana turētājam norāda, ka mačs var sākties.

Ding! Ding! Ding!

Mačs ir sācies un abi cīkstoņi lēnām virzās pretī viens otram līdz ringa centram. Dolphs skatoties Kristiāna acīs pastiepj savu roku uz priekšu piedāvājot uzsākt maču draudzīgi.

MC: Ko tu dari, Dolph, pāris minūtes atpakaļ tu vēl bļāvi uz visiem skatītājiem un tagad tu piedāvā Kristiāna paspiest savu roku?

JL: Varbūt pamanot Kristānu viņš nobījās, Micheal?

Kristiāns daudz nedomādams rokas spiedienu apstiprina, bet tiklīdz Kristiāns to izdara, Dolphs ar strauju kājas kustību iesit Kristiānam pa vēderu.

MC: Nē, Jerry. Tas ir viņa sapnis un lai tur nokļūtu, viņš darīs visu.

Kamēr Kristiāns vēl ir ieliecies turot savu vēderu un mēģinot atgūt elpu, Zigglers vēl raida agresīvus sitienus pa Kristiāna muguru. Kristiāns nokrīt uz viena ceļa un Dolphs no viņa novēršas. Dolphs ar pašpārliecinātību savās acīs pieiet pie virvēm un vēlreiz kliedz komentātoriem: ‘’Es, es esmu nākotne!’’

MC: Zini Jerry, viņš ir jauns, arogants un pārāk pašpārliecināts, bet pagaidām neizskatās, ka veterāns Kristiāns, kaut ko lietas labā var darīt.

JL: Viņam tikai paveicās, viņš Kristiānu dabūju nost no kājām tikai ar lētu sitienu.

--------------------------------------------------2. rakstītājs-----------------------------------------------------------------

Kristiāns lēni ceļas kājās, bet Zigglers to ierauga un izpilda skaistu Dropkick. Zigglers atkal pavēšas pret faniem un rāda ar rādītājpirkstiem un sevi un sakot ka viņš ir šīs kompānijas nākotne. Kamēr Kristiāns ir zemē Zigglers palecas un izpilda vairākus Jumping Elbow Drop.

Cole: Zigglers tiešām dominē šī mača sākumā.

Lawler: Kristiānam būs jāpacenšas lai uzveiktu šo ļoti spējīgo cīkstoni.

Zigglers pieceļ Kristiānu un iemet viņu virvēs. Viņš mēģina izpildīt Clotheline un Kristiāna, bet Kristiāns paspēj pieliekties un izvairīties. Viņš atsperas pret virvēm un izpilda Spining Wheel Kick. Kristiāns ceļ Ziggleru kājās, bet Zigglers tiesnesim neredzot iesit Kristiānam pa kājstarpi.

Lawler: Vai tiešām tiesnesis to neredzēja? Par tādiem nekaunīgiem paņēmieniem ir jādiskvalificē.

Cole: Zigglers izmanto katru iespēju lai uzvarētu, Karali.

Zigglers uzguļas Kristiānam virsū un tiesnesis sāk skaitīt

Viens!

Divi!

Kristiāns paspēj uzraut augšā plecu. Zigglers gaida kamēr Kristiāns piecelsies. Kad Kristiāns pieceļas Zigglers mēģina izpildīt Sleepers Hold, bet Kristiāns pamanās ātri izrauties un izripot ārpus ringa.

Lawler: Kristiānam ir jāsavāc spēki un jāsakoncentrējas.

Cole: Šis mačs ir ļoti svarīgs. Atcerēsimies ka uzvarētājs piedalīsies Fatal Four Way mačā par LWF titulu.

Kristiāns vairākas reizes mēģina iekāp ringā, bet Zigglers ir viņam priekšā. Tiesnesis iedzen Ziggleru stūrī lai Kristiāns varētu iekāpt ringā. Kristiāns ir iekāpis ringā un ir gatavs atsākt cīņu.


--------------------------------------------------1. rakstītājs-----------------------------------------------------------------

Abi cīkstoņi atkal ir ringu stūros un šoreiz cīņa būs godīgāka. Viņi abi ringa vidū pārbauda savus spēkus, bet pārāks izrādas Kristiāns, kurš iedzen Ziggleru stūrī. Viņš ar plaukstu raida asus sitienus pret Dolpha krūtīm un fani skaita līdzi cik sitienus Kristiāns izdara.

VIENS!
DIVI!

Dolphs izvairas no trešā sitiena notupjoties un apgriežot Kristīanu otrādāk to spēcīgi pagrūž, pats skrienot līdzi no aizmugures uztaisa Running Bulldog. Kristiāns ir nokritis zemē un lēnām sēžus ceļas augšā.

MC: Dolphs ir kontrolējies lielāko daļu no šī mača!

Kamēr Kristīans vēl atrodas sēžus attopjoties no saņemtā trieciena, Zigglers no aizmugures ieskrienas un lecot pāri Kristiānam uztaisa Neckbreakeru.

Daudz laiku netērējot Zigglers pieskrien pie Kristiāna un mēģina šo maču beigt agri.

Viens!

Divi !

JL: Daudz netrūka līdz šī mača beigām, bet man šķiet, ka Kristiānā vēl kaut kas ir palicis.

Dolphs ir neizpratnē, kā Kristiāns vēl var šo maču turpināt. Viņš pieiet pie guļošā Kristiāna, pieliecas un kaut ko uz viņa sāk bļaut, bet pat nepabeidzot pirmo vārdu, Zigglers saņem stipru pļauku pa seju. Dolphs nedaudz atlec uz atpakaļ un aiz niknuma mēģina izpildīt ātru Jumping Elbow Drop, bet Kristiāns no tā izvairās.

JL: Šī cīņa vēl turpināsies.

Kristiāns lēnām apkopojot spēkus pieceļas un atspiežas pret virvēm ringa stūrī.

--------------------------------------------------2. rakstītājs-----------------------------------------------------------------

Arī Zigglers ir piecēlies un atkal sākas spēku pārbaude starp šiem abiem. Šoreiz virsroku gūst Zigglers un izpilda Headlock un Kristiāna. Viņš cieši tur savu satvērienu un skaļi kliedz izlādējot dusmas. Pēc pāris sekundēm Kristiāns iegrūž Ziggleru virvēs un atbrīvojas no tvēriena. Kristiāns mēģina izpildīt skrienošajam Ziggleram Clotheline, bet viņš izvairas un izpilda German Suplex.

Lawler: Tik līdz Kristiāns gūst kaut mazāko pārsvaru, Zigglers to pamanās iznīcināt.

Zigglers atkal pievēršas faniem rādot cik spēcīgāks viņš ir par viņiem un viņu varoni Kristiānu. Zigglers pieceļ Kristiānu un turot viņu aiz galvas sāk izpildīt vairākus sitienus pa Kristiāna galvu.

Cole: Izskatās ka Zigglers piebeigs viņu un uzvarēs šo sasodīto maču.

Lawler: Nenoraksti Kristiānu par ātru. Mēs esam redzējuši ka viņš uzvar mačus arī sliktākā stāvoklī.

Zigglers izpilda Headlock un nogāž Kristiānu pie zemes. Viņš turpina turēt savu satvērienu. Izksatās ka Kristians tūlīt zaudēs samaņu, bet nez no kurienes Kristiānam rodas spēks un viņš sāk lēnām celties kājās un sist Ziggleram ar elkoni pa vēderu. Pēc kārtējā sitiena Zigglers palaiž vaļā savu satvērienu un saķer vēderu. Kristiāns izmanto šo izdevību un izpilda DDT. Kamēr Zigglers ir pie zemes Kristiāns sāk kāp augšā uz ringa stūra. Viņš gaida kamēr Zigglers piecelsies un izpilda Diving European Uppercut.


--------------------------------------------------1. rakstītājs (viņš uzvarēja tāpēc raksta beigas)-----------------------

Zigglers no trieciena žokļa rajonā nokrīt zemē saķerot savu galvu. Kristiāns daudz nedomādams ātri uzlec virsū Dolpham un mēģina maču beigt.

Viens!
Divi!

Dolphs tomēr pamanās izsisties.

Kristiānu lēnām sāk pārņemt nepacietība. Viņš pieiet pie guļošā Zigglera, pieceļ to kājās un aizvelk līdz ringa stūrim lēnām apsēdinot viņu uz augšējās ringa virves. Kristiāns pats uzkāpj uz otrās virves un meklē arēnu savus fanus. Viņš pārmet Dolpha roku pāri savam kaklam un gatavojas izpildīt Superplex.

MC: Nē, viņš to neizdarīs. Viņš to nedrīkst izdarīt!

Kristiāns mēģina to izpildīt, bet Zigglers viņu nobloķē. Dolphs izpildot Kristiānam pazīstamu paņēmienu stipri iepļaukā Kristiānu. Kristiāns nokrīt zemē.

MC: Šī ir Dolpha izdevība iekļūt Fatal 4-way mačā.

Dolphs no otrās virves izpilda Leg drop.

JL: Saņemies, Kristiān.

Dolphs aiziet aiz Kristiāna muguras un nepacietīgi gaida, kad viņš piecelsies un pagriezīsies uz viņa pusi. Dolphs izpilda Drop Kick tieši uz Kristiāna krūtim.

Dolphs laiku netērēdams pavelk Kristiānu tālāk no virvēm un uzlec tam virsū.

Viens!
Divi!

Kristiānam izdodas izsisties un turpināt šo maču.

Dolphs dusmu un noguruma pārņemts sāk bļaut uz tiesnesi, ka viņš skaita par lēnu.

JL: Tas tev nepalīdzēs, tas tikai dos vairāk laiku Kristiānām atkopties.

Kamēr Zigglers ir novērsies no sava pretinieka, viņš jau ir piecēlies un skrien Dolpham virsū mēģinot izpildīt Clotheline. Zigglers viņu pamana pēdējā brīdi un izpilda Scoop slam. Zigglers pieceļas un nopurina savus matus. Dolphs atspiežas pret ringa stūri aiz Kristiāna muguras un tā vien gaida, kad Kristiāns piecelsies.

MC: Man šķiet, ka es zinu kas notiks tālāk.

Tiklīdz Kristiāns ir piecēlies kājās, Dolphs no aizmugures izpilda Zig-Zag.

MC: Zig-Zag, Zig-Zag !!!

JL: .....

Zigglers ātri noliek Kristiānu uz lāpstiņām un liek Earlam skaitīt.

Viens!
Divi!
Trīs!

MC: Un Dolphs Zigglers būs viens no četriem, kas piedalīsies Fatal 4-way mačā.
JL: Ja vien viņš to būtu pelnījis...Pēdējo reizi labojis Ray Rage Ceturtdiena 20 Janvāris 2011, 05:52; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
https://extremewrestling.forumlv.com
Ray Rage
Admin
Ray Rage


Number of posts : 160
Join date : 27.12.10
Age : 26
Dzīvesvieta : Kuldīga

Mača paraugs Empty
PostTēma: Re: Mača paraugs   Mača paraugs EmptyCeturtdiena 20 Janvāris 2011, 05:51

Mača formula:
*Viens uzraksta entrance
*Otrs uzraksta entrance
*Viens uzraksta mača sākumu
*Otrs uzraksta turpinājumu
*Viens uzraksta otru postu
*Otrs uzraksta otru postu
*Admini izvērtē, kurš labāk uzrakstīja un tas uzvar
*Uzvarētājs uzraksta nobeigumu.
Maču var protams izraibināt ar krāsām. Par to tiks doti papildpunkti
Atpakaļ uz augšu Go down
https://extremewrestling.forumlv.com
 
Mača paraugs
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
EWF :: E-Federācija :: Pieteikšanās un citas ziņas-
Pāriet uz: