EWF
EWF
EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EWF


 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 05.03.2011 EWF Precision

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Enigma1337
Admin
Enigma1337


Number of posts : 71
Join date : 27.12.10

05.03.2011 EWF Precision Empty
PostTēma: 05.03.2011 EWF Precision   05.03.2011 EWF Precision EmptySestdiena 05 Marts 2011, 07:02

Slayer: Sveiki dārgie skatītāji, mēs esam tiešraidē, no Viļņas, Lietuvā. Šodien notiks pēdējais Tag Team turnīra mačs, kurā cīnīsies Colby/Angle pret Gabriel/Damage.
Wallberg: Beigsim nu runāt un gaidīsim šova sākumu.
__________________________________________________________________
*Atskan EWF Championa Enigma dziesma*
Wallberg: Lielisks veids kā iesākt šovu, ar mūzu EWF Championu.
Slayer: Diez kas Enigma’i būs sakāms.
Fani: BOOOO!!! BOOOO!!!
Enigma
Ak jūs netīrās žurkas, jums būtu mani jaciena un kad katru reizi iznāku jatupjas uz ceļiem manā priekšā.
Fani(vel skaļāk): BOOOO!!!!! BOOOO!!!!!
Enigma
Taču runājot par žurkām, es pazīstu vienu tādu. Viņš ir bijušais čempions un tāds vienmēr arī būs Artis Šīmans.
Fani: YEE!! YEE!!
Enigma
Pagaišnedēļ es biju Special Refere kurā piedalījās mani draugi The Snake un John Rose, un arī tas žurka Artis Šīmans. Jūs droši vien gribiet zināt kāpēc es izdarīju to ko izdarīju. Man ir apnicis, ka viņš šeit iznāk katru nedēļu un meiģina jūs izklaidēt. Man metas slikti to redzot, tāpēc es pagaišnedēļ uzbruku Šīmanim. Šīmanim paveicās, ka es viņu vel vairāk nesavainoju. Šīman es ceru ka tev sāp, un tev sāpēs ja stāsies manā ceļā. HAHAHA
Fani: BOOO!!!
Wallberg: Spēcīgi vārdi no EWF Championa.
Slayer: Man gan tas likās jēli.
__________________________________________________________________
Kee Kiwie
Mans šodienas viesis Jake Orton.
Jake Orton
Pat neprasi man neko. Man ir apnicis katru nedēļu šeit nākt un zaudēt mačus. Tapēc šonedēļ viss būs savādāk, šodien mačā pret Godriku es Godriku samalšu miltos. Es esmu ļāvis citiem uzvarēt, bet tagad man ir kārta uzvarēt.
__________________________________________________________________
Roberts: The following contest is by One Fall and this is the final of Tag Team Tournament.
*Atskan Colby iznākšanas dziesma*
Slayer: Šie divi varbūt tie, kas cīnīsies pret čempioniem.
*Atskan Gabriel iznākšanas dziesma*
DING DING DING

Maču uzsāk Colby ar Gabriel. Abi raida sitienus viens otram pa galvu. Gabriel izrādās pārāks un nogāž Colby zemē un šis no visa spēka. Tiesnesis iejaucas un norauj Gabriel nost no Colby. Gabriel negaidot dodas pēc Colby.
Colby izdarot apbrīnojamu manevru paspēj ielokot savu submission Texas Cloverleaf.
Slayer: Šeit mačs var beigties ar šo submission. Vai Gabriel tiks laukā no šī submission?
Damage ilgi negaidot iekāpj ringā un ar kāju tieši pa Colby seju. Angle iekāpis ringā un izmet Damage ārā un dodas pēc viņa, kur abi raida sitienus viens otram.
Tikmēr Gabriel izmanto izdevību un dodas pinā
1...
2...
Colby paspēj pacelt roku. Gabriel izskatās apņēmīgs un pieceļ Colby kājās un iemet Colby stūrī. Gabriel skrien pretī Colby, taču Colby pieliek elkoni un Gabriel saņem elkoni sejā. Colby uzkāpj uz otrās virves un lec pretī Gabriel izpildot Diving Clothline.
Angle ar Damage ir atpakaļ savos stūros un Colby piesit Angle. Angle ar Colby paceļ Gabriel un izpilda suplex. Tiesnesis norāda lai Colby iet savā stūri tācu Colby neklausa un ar Angle pieceļ Gabriel. Angle paceļ Gabriel powerbomb stājā un met to lējā, kur Colby saķer Gabriel galvu un izpilda Powerbomb Neckbreaker. Colby skrien pretī Damage un to nogāž lejā. Angle pino Gabriel
1...
2...
3...
DING DING DING
Roberts: Here is your winners and No1 Contenders for Tag Team Championship in Royal Pain, team of Colby and Angle.
Fani: YEEEE!!!
__________________________________________________________________
Kee Kiwie
Mans šodienas viesis Oskars Briedis
Oskars Briedis
Runā ātri, man nav daudz laika šeit tukši virināt muti, man ir svarīgākas lietas darāmas.
Kee Kiwie
Kādi ir jūsu stable mērķi šeit Precision?
Oskars Briedis
Mums galvenais ir dominēt šeit un visā EWF, neviens mums nestāsies ceļā un pat ja uzdrošināsies stāties mums ceļā tiem būs nopietnas sekas un mēs neatbildēsim par tām.
__________________________________________________________________
Roberts: The following contest is scheuled by One Fall.
*Atskan Di Aces iznākšanas mūzika*
*Atskan Oskara Brieža iznākšanas mūzika*
Abi dodas spēka pārbaudē un stiprāks izrādas Di Aces, kurš meiģina strādāt pie Brieža galvas. Briedis meiģina atbrīvoties, taču tas viņam neizdodas un Di Aces atlaiž vaļā Briedi un tulīt izpilda dropkick. Di Aces negaidot dodas pinā
1...
Briedis izkiko un ātri pieceļas kur agresīvi raida sitienus. Briedis met Di Aces pret virvēm, Di Aces skrien pretī Briedim taču Briedis ar Scoop Slam aptur Di Aces. Oskars Briedis izpilda taunt My time is now.
Fani: BOOO!!!
Briedis pieceļ Di Aces un izpilda Body Slam.
Wallberg: Briedis attaisno savu sacīto un tiešām pierāda, ka viņš šeit dominē.
Briedis sagatavojas The Champ Kick, gaida kad Di Aces piecelsies. Briedis taisa savu The Champ Kick, taču Di Aces pamūk malā un tiesnesis dabū nobaudīt Brieža finisheru. Di Aces izmanto Brieža apjukumu un apgriež Briedi otrādi un izpilda Clothline from Hell. No ringa apakšas izlec Kevin Jones ar krēslu, ieslīd ringā un ar krēslu trāpa tieši pa Di Aces galvu.
DING DING DING
Roberts: The winner of the match by DQ Di Aces.
Kevin Jones ar krēslu tupina sist Di Aces. Pēc laika arī Briedis pieceļas un Jones piecēlis kājās Di Aces ļauj Briedim izpildīt The Champ Kick.
Roberts: The following contest is scheuled by One Fall.
*Atskan Jake Orton iznākšanas mūzika*
*Atskan Godrick iznākšanas mūzika*
Jake agresīvi metas virsū, kamēr Godrick nav sagatavojies. Jake stūrī raida sitienus, taču tiesnesis viņu norauj nost un paskaidro, ka tā nedrīkst.
Wallberg: Jake izskatās ļoti dusmīgs un tiešām grib uzvarēt šo maču.
Slayer: Kā nu ne, viņš nav uzvarēsi nevienu maču un ir iegājis vēsturē ar to, ka ir zaudējis ātrākajā mačā.
Tikmēr Jake jau ar kāju spiež Godrick rīkli neļaujot viņam elpot. Jake izvelk Godrick no stūra un paceļot powerbomb pozīcijā un izpilda Sit Out Powerbomb. Jake palecas gaisā un izpilda Jumping Elbow drop. Jake joprojām dominē un neļauj Godrick izdarīt kādu kustību. Jake iemet Godrick virvēs un izpilda Hip Toss. Jake izpilda savu taunt Voices is coming in my head. Jake sagaidijas, ka Godrick pieceļās un Jake izpilda iespaidīgu Roundhouse Kick.
Slayer: Ja Jake nevinnēs, tad tas var būt arī Jake karjeras beigas.
Wallberg: Par karjeras beigām es pastrīdētos, bet tas noteikti būtu milzīgs sagrāvums Jake’am.
Jake sagatavojas Irish Latvian Kung-Fu Kick, taču Godrick izvairas un pats izpilda savu finisheru Battering Ram, kuru tomēr netrāpa, jo Jake pamanās izripot no ringa. Tiesnesis skatās uz Jake, taču no otras puses kāds nezināms cilvēks ieliek ringā krēslu. Jake iekāpj ringā, un tiesnesis redz ka ir krēsls ringā un to meiģina nolikt ārpus ringa. Tikmēr Jake low blow Godrick, un uzreiz pēc tam izpilda Irish Latvian Kung- Fu Kick. Tiesnesis to nav redzējis un skaita pinu
1...
2...
3...
Roberts: The winner of the match Jake Orton.
Slayer: Joprojām šeit notiek negodīgas cīņas, katru nedēļu kāds uzvar negodīgi.
Wallberg: Beidz, neuzvedies kā mazs bērns.
__________________________________________________________________
Roberts: The following contest is scheuled by One Fall and its Main Event of the Evening.
*Atskan The Snake iznākšanas mūzika*
*Atskan Šīmana iznākšanas mūzika*
The Snake ar Šīmani sāks maču.
DING DING DING
The Snake tulīt izkāpj no ringa un ar John Rose dodas prom.
Šīmans neizpratnē skatās uz The Snake. Enigma no skatītājiem iznācis izpilda Twist of Hate uz Šīmana pārrienieku Predator. Šīmans to veljoprojām nav pamanījis, un Enigma dodas pēc Šīmaņa. Enigma ar Twist of Hate arī noguldina Šīmanu uz zemes. Enigma atkal dodas pēc galda, krēsla un trepēm. The Snake un John Rose atkal ir ringā un palīdz Enigma’i. Enigma ieliek Šīmaņa galvu starp krēslu un izpilda Twist of Hate.
Fani: BOOOOO!!!! BBBOOOOOOOO!!!
Slayer: Manuprāt, Enigmai jaiet ārstēties, viņš tā arī kādu var nogalināt.
Wallberg: Ko tu visu laiku vari čīkstēt? Izbaudi šo skaisto mirkli.
Slayer: Kas tur skaists, ka viens tiek piesist pa 3?
Wallberg: Asins
Enigma ir nostājies pie Šīmaņa galva un smaida. Tikmēr The Snake ar John Rose uzstādījuši galdu un trepes. Enigma uzkāpj uz trepēm un ar lielu smaidu sejā, skatās uz Šīmaņa. Enigma lec lejā no trepēm tieši uz Šīmaņa vēdaru. Enigma ir noliecies pie Šīmaņa sejas un skaļi smejas un beigās iespļauj sejā, taču Šīmans ar pēdējiem spēkiem iespļauj Enigmai pretī. Enigma no dusmām pieceļ Šīmanu kājās un vēlreiz cik vien var triec Šīmaņa galvu pret krēslu ar Twist of Hate.
Šīmans viss caur asiņo.
Fani: OMG!! OMG !!! OMG!!!
Slayer: Tas ir vienkārši slimi, kā tā var.
Wallberg: Redzi, ka var, tas ir vienkārši lieliski.
Enigma paceļ titulu virs galvas un šovs beidzas.
__________________________________________________________________


Pēdējo reizi labojis Enigma1337 Sestdiena 05 Marts 2011, 07:37; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Enigma1337
Admin
Enigma1337


Number of posts : 71
Join date : 27.12.10

05.03.2011 EWF Precision Empty
PostTēma: Re: 05.03.2011 EWF Precision   05.03.2011 EWF Precision EmptySestdiena 05 Marts 2011, 07:02

Man jau zb, laikam nāksies pacensties ātrāk uzrakstīt un normāli salikt, pirms 10 minūtēm tikai pabeidzu. :/
Atpakaļ uz augšu Go down
Ray Rage
Admin
Ray Rage


Number of posts : 160
Join date : 27.12.10
Age : 27
Dzīvesvieta : Kuldīga

05.03.2011 EWF Precision Empty
PostTēma: Re: 05.03.2011 EWF Precision   05.03.2011 EWF Precision EmptySestdiena 05 Marts 2011, 07:16

Tallina nav Lietuvā. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
https://extremewrestling.forumlv.com
Clarkson

Clarkson


Number of posts : 41
Join date : 22.01.11
Age : 26
Dzīvesvieta : Zaļenieki

05.03.2011 EWF Precision Empty
PostTēma: Re: 05.03.2011 EWF Precision   05.03.2011 EWF Precision EmptySestdiena 05 Marts 2011, 23:34

Tas gan! Wink Bet visumā normāls!
Atpakaļ uz augšu Go down
Colby

Colby


Number of posts : 10
Join date : 03.01.11
Age : 29
Dzīvesvieta : Balvi

05.03.2011 EWF Precision Empty
PostTēma: Re: 05.03.2011 EWF Precision   05.03.2011 EWF Precision EmptySvētdena 06 Marts 2011, 01:19

Normāls pirms PPV šovs
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





05.03.2011 EWF Precision Empty
PostTēma: Re: 05.03.2011 EWF Precision   05.03.2011 EWF Precision Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
05.03.2011 EWF Precision
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» EWF Precision 18.02.2011
» 12.03.2011 Precision
» EWF Precision 28/01/2011
» EWF Precision 5.2.2011
» EWF Precision 26.02

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
EWF :: EWF Precision-
Pāriet uz: