EWF
EWF
EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EWF


 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 #6. Backstage segments

Go down 
AutorsZiņojums
Ray Rage
Admin
Ray Rage


Number of posts : 160
Join date : 27.12.10
Age : 27
Dzīvesvieta : Kuldīga

#6. Backstage segments Empty
PostTēma: #6. Backstage segments   #6. Backstage segments EmptyPirmdiena 24 Janvāris 2011, 10:29

Rakstat
Atpakaļ uz augšu Go down
https://extremewrestling.forumlv.com
Ray Rage
Admin
Ray Rage


Number of posts : 160
Join date : 27.12.10
Age : 27
Dzīvesvieta : Kuldīga

#6. Backstage segments Empty
PostTēma: Re: #6. Backstage segments   #6. Backstage segments EmptyOtrdiena 25 Janvāris 2011, 06:42

Marija: Mans viesis šodien - Kurts Engls. Kurt, vai tu esi satraucies par savu šodienas maču?
Kurts: Marija, vai tu zini kas es esmu?
Marija: Protams, tu esi Kurts Engls.
Kurts: Tieši tā, es esmu Kurts Engls. Olimpiskās medaļas ieguvējs. Es vinnēju Olimpisko medaļu ar salauztu, sasodītu kaklu un tu domā ka mani uztrauc kaut kāds narkodīleris Džefs Hārdijs vai Fleira noslēpumainais pakalpiņš. Nē!
Pūlis sak būjināt.
Kurts: Un man arī neuztrauc ko šie stulbie cilvēki par mani domā. Es esmu vissvinetākais atlēts visā pro-wrestinga vēsturē. Es esmu vairākkārtējs pasaules čempions. Es esmu uzveicis labākos ko šis bizness var piedāvāt. Es esmu šīs līgas nākotne un ja jums tas nepatīk ejiet ieskrieties.
Kurts grasās iet prom, bet Marija viņu apsauc
Marija: Vēl viens jautājums. Vai tu zini kas varētu būt tavs nezināmais pretinieks?
Kurts: Vai tu tiešām nevari iedabūt savā cāļa smadzenēs ka man neinteresē kas viņš būs?
Kurts aizgiežas un dodas savas ģērbtuves virzienā pūļa būjienu pavadījumā.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://extremewrestling.forumlv.com
 
#6. Backstage segments
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» #1. Atklāšanas segments
» #8 Beigu segments

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
EWF :: E-Federācija :: Iknedēļas šovs :: Šīs nedēļas šovs-
Pāriet uz: